دریافت اطلاعات بیش‌تر

شرکت سروش ایده و فن‌آوری سپیدار

هسته اصلی شرکت سروش ایده و فن آوری سپیدار با عنوان گروه سپیدار از سال ۱۳۷۶ خدمات متنوعی در زمینه رایانه و فن‌آوری اطلاعات در قالب‌های مختلف به مشتریان خود ارائه کرده است. در سال ۱۳۸۳ این مجموعه با رویکرد ایجاد زنجیره ای از افراد حرفه‌ای در زمینه‌های تخصصی فن‌آوری اطلاعات و به منظور توانمند سازی و ارائه خدمات در این حوزه، اقدام به تاسیس موسسه حرفه‌و‌فن ارم برای آموزش دوره‌های بین‌المللی فن‌آوری اطلاعات کرد. در سال ۱۳۸۵ با نظر هیات مدیره و با توجه به وضعیت بازار آموزش، فعالیت‌های اصلی گروه سپیدار از آموزشگاه جدا شده و ارائه خدمات به مشتریان در قالب انجام پروژه‌های شبکه‌های رایانه‌ای و طراحی وب، ادامه یافت. در ابتدای سال ۱۳۸۷، شرکت سروش ایده و فن‌آوری سپیدار تاسیس گردید تا فعالیت‌های مجموعه تنها محدود به ارائه خدمات نبوده و تامین سخت‌افزار رایانه‌ای و همراه و تجهیزات شبکه نیز در دستور کار قرار گیرد. در این راستا با اخذ نمایندگی شرکت‌های معتبر و پس از گذراندن تست‌های استاندارد سخت افزار در آزمایشگاه شرکت، پخش سخت افزار رایانه با برندهای دارای کیفیت بالا در بازار و فروشگاه شرکت آغاز شد. این روند سبب شد تا رفته‌رفته گارانتی سپیدار یکی از خوش‌نام‌ترین ضمانت‌های موجود در بازار در زمان فعال بودنش در اواخر دهه ۸۰ و اوایل دهه ۹۰ خورشیدی گردید.

در ابتدای دهه ۹۰ با بررسی نیازهای نرم‌افزاری صنعت آی‌تی کشور، انتقال فن‌آوری و مطالعه بر روی سامانه‌های نرم‌افزاری، مجازی‌سازی و فایروال‌های امن، پس از گذراندن دوره‌های تخصصی آغاز گردید و ارائه این سامانه‌ها به همراه خدمات پایش الکترونیک و نظارت تصویری با همکاری مجموعه پرسابقه ایمن الکترونیک مهر در گستره محصولات و خدمات قابل ارایه شرکت قرار گرفت چرا که این مجموعه تامین امنیت مشتریان را از مزیت‌های نسبی خود در برابر رقبا می‌داند.

اعضای این مجموعه امیدوارند تا در کنار هم بتوانند به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ انفورماتیک کشور، نقش به‌سزایی را در برآورده ساختن نیازهای مشتریان ایفا کنند.