• لیست سپید ۹۷۰۹

  مراحل کار و لیست برنامه‌های رایانه‌های شخصی وینتل (ویندوزی) یا مک (اپل)
  به‌روزرسانی: فروردین ۱۳۹۹
  قالب فایل: PDF
  حجم فایل: ۶۴ کیلوبایت

 • بروشور عمومی

  شامل خدمات سخت افزاری و نرم افزاری غیر شبکه ای برای کاربران خانگی
  آخرین به روز رسانی: دی ماه ۱۳۹۷
  قالب فایل: PDF
  حجم فایل: ۶۲۹ کیلوبایت

کاربران خانگی
 • نصب سیستم عامل ویندوز یا مکینتاش به همراه نرم افزارهای متعارف یا موارد تخصصی
 • بهینه سازی نرم افزاری برای دریافت بهترین کارآیی از سیستم
 • به روزرسانی سیستم عامل، برنامه ها و ویروس یاب
 • تهیه پشتیبان و نگه داری و ویروس یابی اطلاعات مهم کاربران

هدف ما 

بر خلاف بسیاری از شرکت ها که هدفشان مراجعه مکرر مشتری است، بازگشت مشتری برای دریافت مجدد خدمات پیشین به دلیل بروز ایراد، برای گروه سپیدار یک شکست محسوب می شود. زیرا این نشانه کارایی کم خدمات ارایه شده بوده و خوش بختانه بروز این اتفاق در مجموعه سپیدار بسیار اندک بوده است.

افتخار ما مراجعه مکرر مشتریان راضی برای دریافت خدمات جدید و معرفی مشتریان جدید از سوی دوستان پیشین است.

روش کار

پس از دریافت هر رایانه، اطلاعات مهم کاربر در سرورهای ایمن ما، برای ویروس یابی و از دست نرفتن داده ها ذخیره شده و قطعات سخت افزاری هر دستگاه مانند ماژول های رم و هارد سیستم بر اساس تست های تخصصی طی ساعت ها بررسی می شوند تا از سلامت کامل سیستم اطمینان حاصل شود.

سپس بر اساس درخواست کاربر، سیستم عامل ویندوز ۱۰ مایکروسافت و یا مکینتاش با آخرین وصله های به روز رسانی بر روی دستگاه نصب شده و گلچینی از برنامه های کاربردی و تخصصی مورد نیاز از میان مجموعه نرم افزاری غنی سپیدار بر روی هر سیستم پیاده می شود. این برنامه ها همگی توسط متخصصین سپیدار بررسی شده اند تا سیستم در آینده دچار مشکل نشود.

پس از به روز رسانی نهایی سیستم عامل، برنامه ها و ویروس یاب، باید داده های مهم کاربر به رایانه اش منتقل شده و برای همیشه از سرور سپیدار حذف گردد. زیرا امنیت حریم خصوصی کاربران برای ما بسیار مهم است.

در نهایت لازم است که برای ارایه حداکثر کارآیی و سرعت، هر رایانه به طور کامل بهینه سازی شده و یک نسخه پشتیبان از سیستم تهیه شود تا مشتری از ایمن بودن سیستم خود اطمینان حاصل کند.

موبایل و تبلت خود را به ما بسپارید.

دستگاه های همراه مانند تبلت و موبایل امروزه عضوی جدا ناشدنی از زندگی روزمره هر فرد گشته اند تا جایی که هر یک از ما در هر روز وقت زیادی را صرف  خیره شدن به این دستگاه ها می کنیم.

اشخاص بسیاری از کارآیی کم دستگاه خود شاکی اند. یکی از دلایل این امر کمبود آگاهی از قدرت های پنهان این دستگاه ها و سودجویی فروشندگان است. بسیاری از مردم نیز نگران حریم خصوصی خود در هنگام استفاده از این دستگاه ها هستند.

به یاری شما آمده ایم تا در هنگام استفاده از تبلت و موبایل هوشمند خود، از آن لذت برده و با خیالی آسوده از فن آوری بهره ببرید.

دستگاه های اپل

مکینتاش تخصص ما است

محبوبیت سیستم عامل مکینتاش روز به روز افزایش می یابد. خرسندیم که اعلام کنیم مجموعه سپیدار از حدود ۲۵ سال پیش بر سیستم عامل مکینتاش و سخت افزار اپل و جزییات آن تسلط و آگاهی کامل دارد و ادعا می کنیم، هیچ گروه مشابهی در ایران با این وسعت از تجربه و دانش فعالیت نمی کند. به همین دلیل سیستم هایی که ما تحویل هر مشتری می دهیم، در بهترین حالت و با بالاترین کارآیی تقدیم ایشان می شود. رضایت صد درصدی مشتریان گواه این مدعاست.

گزافه نیست اگر بگوییم مجموعه نرم افزاری غنی  ما برای این سیستم عامل سبب می شود که کاربران نیازمند به تهیه نرم افزار خاص دیگری نخواهند بود و کافیست که دستگاه مزین به آرم سیب خود را تحویل ما داده و باقی کار را به ما بسپارید.