دریافت اطلاعات بیش تر

شرکت سروش ایده و فن آوری سپیدار

هسته اصلی شرکت سروش ایده و فن آوری سپیدار با عنوان گروه سپیدار از سال ۱۳۷۶ خدمات متنوعی در زمینه رایانه و فن آوری اطلاعات و ارتباطات در قالب های مختلف به مشتریان خود ارائه کرده است. در سال ۱۳۸۴ این مجموعه با رویکرد ایجاد زنجیره ای از متخصصین در زمینه های تخصصی فن آوری اطلاعات و به منظور توانمند سازی و ارائه خدمات حرفه ای در این حوزه، اقدام به تاسیس موسسه حرفه و فن ارم برای آموزش دوره های بین المللی فن آوری اطلاعات کرد. در سال ۱۳۸۵ با نظر هیات مدیره و با توجه به وضعیت بازار آموزش، فعالیت های اصلی گروه سپیدار از آموزشگاه جدا شده و ارائه خدمات به مشتریان در قالب انجام پروژه های شبکه های رایانه ای محلی و طراحی سامانه های مبتنی بر وب، ادامه یافت. در ابتدای سال ۱۳۸۷، شرکت سروش ایده و فن آوری سپیدار تاسیس گردید تا فعالیت های مجموعه تنها محدود به ارائه خدمات نبوده و تامین و فروش سخت افزار رایانه ای و همراه و محصولات شبکه با کیفیت بالا نیز در دستور کار قرار گیرد. در این راستا با اخذ نمایندگی شرکت های معتبر و پس از گذراندن تست های استاندارد سخت افزار در آزمایشگاه شرکت، پخش سخت افزار رایانه با برندهای دارای کیفیت بالا در بازار و فروشگاه شرکت آغاز شد. این روند سبب شد تا گارانتی سپیدار به یکی از خوش نام ترین ضمانت های موجود در بازار بدل گردد.

از سال ۱۳۹۰ با بررسی نیازهای نرم افزاری صنعت آی تی کشور در دهه آتی، انتقال فن آوری و مطالعه بر روی سامانه های نرم افزاری و مجازی سازی نوین جهان، پس از گذراندن دوره های تخصصی در خارج از کشور توسط کارشناسان بخش تحقیق و توسعه گروه سپیدار آغاز گشته و ارائه این سامانه ها در گستره محصولات و خدمات قابل عرضه شرکت قرار گرفت. یکی از مقوله های مهمی که خلاء آن در جامعه انفورماتیک کشور احساس می شود، ایمنی و امنیت اطلاعات است که این مجموعه تامین آن را برای کارفرمایان محترم، از مزیت های نسبی خود در برابر رقبا می داند.

این مجموعه امیدوار است تا بتواند به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ انفورماتیک کشور، نقش به سزایی را در برآورده ساختن نیازهای مشتریان ایفا کند.